0 سبد خرید
ال ای دی پنلی مخصوص چراغ سقفی

ال ای دی یک نوع دیود خاص است که شباهت بسیاری با دیود پیوندی پی ان دارد. در واقع ال ای دی جریان برق را به صورت مستقیم عبور داده و در جهت عکس سد می کند. این ال ای دی لایه نازکی است که از ماده نیمه رسانا با مقدار زیادی ناخالصی ساخته شده است.در این ال ای دی پنل ها با توجه به ماده نیمه رسانا و مواد ناخالص نور رنگی با طول موج مشخصی ساطح می شود. چراغ های سقفی جدیدی که تولید می شوند توانسته اند جای چراغ های فلورسنتی قدیمی را بگیرند. با مدرن سازی محیط مورد نظر و تغییر چراغ های سقفی به پنل های ال ای دی سقفی می توان به آسانی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. همانطور که می دانید پنل ها توانایی روشن سازی فضاهای بزرگ را دارند از این جهت دارای کاربرد گسترده ای هستند و قابل استفاده در اکثر محیط ها خواهند بود. شما عزیزان می توانید انواع LEDپنلی مخصوص چراغ های سقفی را از روشان الکتریک تهیه کنید.

ال ای دی پنلی برای چراغ سقفی

مزایای ال ای دی پنلی مخصوص چراغ سقفی

از مزیت های ال ای دی پنلی مخصوص چراغ سقفی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

انعطاف پذیری: طراحی پنل های ال ای دی به گونه ای است که می توان با یک منبع نوری نقطه ای نیز نور را تامین کرد از این رو برای طراحان این امکان ایجاد می شود که با توجه به محیط، شکل خاص و مناسبی را با چراغ ها ایجاد کنند. با استناد به این موضوع می توان نتیجه گرفت که این پنل ها از انعطاف پذیری عالی برخوردار هستند.
روشنایی بالا: از مهم ترین ویژگی های پنل های ال ای دی کیفیت بالای نور پردازی و ایجاد روشنایی بالا است. این مورد از نقاط مثبت چراغ های سقفی است که با توجه به طراحی مهر و موم شده قابلیت انعکاس نور را در بهترین کیفیت دارند. البته مواد اولیه این محصولات تاثیر بسیاری در این زمینه دارند به گونه ای که پنل های ساخته شده با مواد آلومینیومی و صفحات رسانای نوری نسبت به دیگر مواد روشنایی بیشتری را تولید می کنند.
اتلاف گرما: لامپ های ال ای دی می توانند تا حد زیادی گرما را دفع کنند به همین دلیل مصرف برق بسیار پایینی خواهند داشت. این چراغ ها در محیط های کوچک نیز ایجاد گرما نمی کنند و حتی در محل کار نیز افراد گرمای خاصی را متوجه نمی شوند.
استفاده طولانی مدت: این چراغ ها دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند و از نظر تئوری می توانند تا 100000 ساعت طول عمر داشته باشند. این تئوری به این معناست که اگر در طول روز چراغ را 8 ساعت روشن نگه دارید تا 27 سال می توانید از آن استفاده کنید.
تنظیم نور: پنل های ال ای دی قابلیت تنظیم قدرت نور را دارند به گونه ای که می توانید نور نرم و چشم نوازی را تولید کنید و از ایجاد نور شدید و ناخوشایند جلوگیری کنید.
مقاومت در برابر ضربه: همانطور که از نام این چراغ ها مشخص است به صورت سقفی نصب می شوند از این رو در برابر ضربه مقاوم هستند و صدمه به آن ها کاری دشوار خواهد بود. اکثر پنل های ال ای دی از رزین سخت تهیه می شوند این امر به کنترل دما نیز کمک بسیاری می کند.
کنترل آسان: با توجه به محل نصب چراغ های سقفی کنترل و هدایت آن ها توسط کنترل کننده های خارجی امکان پذیر خواهد شد. کنترل پنل های سقفی چند گزینه مختلف دارند که به وسیله آن ها می توان سطح روشنایی و دمای رنگ را تغییر داد.
سازگاری با محیط زیست: مصرف کم انرژی پنل های ال ای دی توانسته آن ها را با محیط زیست سازگار کند این موضوع سبب شده مقدار قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی شود. طراحی و ساخت این چراغ ها به گونه ای است که کمترین میزان آلودگی را به همراه دارد. در واقع در ساخت پنل های ال ای دی هیچ جیوه و مواد مضری وجود ندارد.

مزایای ال ای دی پنلی مخصوص چراغ سقفی  

فاکتورهای مهم برای خرید ال ای دی پنلی چراغ سقفی

از فاکتورهای مهم که در هنگام خرید ال ای دی پنلی مخصوص چراغ سقفی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قدرت ال ای دی: از نظر کارشناسان و مهندسین متخصص در این زمینه، هر چه پنل ال ای دی انرژی کمتری مصرف کند زاویه پرتو نور وسیع تری خواهد داشت. در کل باید پنلی را خریداری کنید که حداکثر نور را با کمترین قدرت تولید کند.
لومن ها: در هنگام خرید حتما به این موضوع دقت کنید زیرا هر چه تعداد لومن ها بیشتر باشد واحد سردتر خواهد شد. در واقع لومن ها به شناخت شما نسبت به کارایی واحدها کمک می کند. میزان لومن در هر وات با کارایی آن ارتباط مستقیم دارد یعنی هر چه لومن در هر وات بیشتر باشد میزان کارایی پنل شما بیشتر خواهد بود. پس در هنگام خرید به لومن در هر وات توجه کنید.
اندازه چراغ: چراغ ها در انداز های متفاوتی تولید می شوند که شما باید با توجه به اندازه شبکه سقف چراغ مناسب را انتخاب نمایید. علاوه بر این در هنگام نصب به وجود تهویه مناسب دقت کنید. در صورتی که سقف باریک باشد باید از صفحه های لبه دار انتگرال استفاده شود.
رنگ پنل ال ای دی: انتخاب رنگ پنل به شما و مکان استفاده از نور بستگی دارد. رایج ترین رنگ های ال ای دی سفید سرد و گرم است. پنل با نور سفید سرد انتخاب ایده آل تری است و می تواند حس مدرنیته را در شما ایجاد کند. رنگ سفید گرم بیشتر مناسب محیط های سنتی مانند خانه سالمندان است.

فاکتورهای مهم برای خرید ال ای دی پنلی چراغ سقفی  

فروش ال ای دی پنلی سقفی

امروزه لامپ های پنلی سقفی محبوبیت بسیاری بین مردم پیدا کرده اند که از آن ها برای روشنایی مکان های تجاری، پارکینگ و ... استفاده می کنند. این پنل ها به دو صورت روکار، توکار و آویز قابل نصب هستند که هر فرد با توجه به دکوراسیون و محل نصب می تواند مدل مناسب را انتخاب نماید. این پنل ها در انواع طرح و شکل تولید و به بازار عرضه می شوند. در فروشگاه های لوازم الکتریکی می توانید انواع ال ای دی پنلی را در وات و سایز متفاوت تهیه کنید. این پنل ها مصرف برق کمی دارند از این رو بیشتر مورد استقبال واقع شده اند و فروش بالایی نسبت به دیگر محصولات مربوط به روشنایی دارند.
فروشگاه های معتبری مثل روشان الکتریک، مشاوران با تجربه ای دارند که می توانید برای خرید از آن ها کمک بگیرید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. این فروشگاه انواع محصولات باکیفیت را در اختیار مشتری ها قرار می دهند. برای خرید می توانید به دو صورت حضوری و یا غیر حضوری با مراجعه به سایت فروشگاه برای خرید مستقیم لامپ از کارخانه اقدام کنید.

نوشتن دیدگاه