0 سبد خرید
فاصله هالوژنها در سقف

نورپردازی در نمای خانه های امروزی تاثیر بسیاری دارد. بسیاری از افراد به دنبال تجهیزات مدرن و جدید هستند تا به این شیوه بتوانند نورپردازی منزل شان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. استفاده از هالوژن یکی از روش های مدرن و جدید است که می تواند نمایی شیک و زیبا برای منزل تان به ارمغان بیاورد. اگر از هالوژن ها برای زیباسازی منزل استفاده کنید، به شما اطمینان خواهیم داد که تاثیرگذاری بسیاری بر روی نمای آن خواهید داشت. در این مطلب می خواهیم توضیحاتی در مورد هالوژنها بدهیم و درباره فاصله هالوژنها در سقف و تاثیرگذاری آنها در نورپردازی منازل صحبت کنیم. همراه ما باشید.

فاصله استاندارد هالوژن در سقف

امروزه خانه ها به سبک سنتی ساخته نمی شوند؛ بلکه هر کسی به دنبال این است تا خانه و منزل خود را به مدرن ترین و به روز ترین حالت ممکن بسازد. این مسئله حتی اگر برای فرد هزینه های سرسام آور و گزافی هم به همراه داشته باشد اهمیت چندانی ندارد چرا که برای او مهم این است که جذابیت و نمای زیبای خانه اش مهیا شود.
یکی از تاثیرگذارترین ابزارها که به خانه و منزل شما سبکی مدرن می دهد و آن را از حالت سنتی خود خارج می سازد لامپ های هالوژن می باشند. لامپ های هالوژن در مدل های مختلف LED، SMD و COB ساخته می شوند که جلوه ای خاص و زیبا به منزل تان می بخشند و می توانند خود به تنهایی جذابیت خانه شما را تضمین کنند.
اگر فاصله هالوژنها در سقف به درستی تعیین شده باشد و همچنین این لامپ ها در جایی مناسب نصب شده باشند بدون تردید می توانید اطمینان حاصل کنید که نورپردازی منزل تان به بهترین شیوه، تاثیرگذارترین حالت و به زیبایی هر چه تمام تر انجام خواهد شد.

فاصله استاندارد هالوژن در سقف

برای نصب هالوژنها در سقف منزل در ابتدا باید به دنبال جایی تو خالی باشید. برای این کار باید با دست به سقف ضربه بزنید، در صورتی که صدایی پژواکی شنیدید آنجا محلی مناسب برای نصب لامپ است و اگر صدای محکمی شنیدید احتمالا آنجا یک تیرآهن قرار دارد.
همچنین برای نصب آنها اطمینان حاصل کنید که قرار است در جایی نصب شان کنید که هیچگونه لوله یا سیمی وجود نداشته باشد.
بهتر است که فاصله هالوژنها در سقف حدودا 5/1 متر باشد ولی اگر باز هم نیاز بود می توانید آنها را از یکدیگر دور یا به هم نزدیک کنید تا به این شکل به استانداردی که مد نظر دارید دست پیدا کنید.
اگر نصب چراغ هالوژن را به یک نصاب کاربلد بسپارید کار را به بهترین شکل و حالت ممکن انجام خواهد داد. از آنجا که نصبی چراغ هالوژن در سقف کمی مشکل است ممکن است در صورت اندکی کم توجهی آسیبی به منزل برسانید. به عنوان مثال اگر لامپ را در ناحیه ای که لوله یا سیم وجود دارد نصب کنید ممکن است که به آن لوله یا سیم آسیب برسانید.
نصاب وقتی به منزل شما آمد با توجه به محیط منزل، بهترین نورپردازی برای آن و ... بهترین نوع لامپ هالوژن را به شما معرفی خواهد کرد و جدای از این موضوع فاصله هالوژن ها در سقف را به گونه ای تنظیم خواهد کرد که بهترین نورپردازی در خانه و محیط منزل تان صورت بگیرد.

تعداد هالوژن در سقف

تعداد هالوژن در سقف

تعداد هالوژن هایی که قرار است در سقف به کار بروند همگی با مشورت با نصاب به شما گفته خواهد شد. ابتدا سقف محیط مورد نظر می بایست بررسی گردد تا تعداد لامپ های لازم برای آنجا تعیین بشود. اگر بررسی به درستی انجام نشود، ممکن است نورپردازی به شیوه ای نامناسب صورت بگیرد یعنی یا محیط خیلی کم نور بشود و یا نوردهی خیلی زیادی داشته باشد.
در محیط های مختلفی از جمله اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی، حمام و دستشویی و راهروی اصلی منزل می توانید از لامپ های هالوژن استفاده کنید. البته توجه کنید که بهترین سقف برای نصب هالوژنها سقف های کاذب گچی هستند. شما به واسطه کمک نصاب می توانید تعداد هالوژنها در هر محیط و فاصله هالوژنها در سقف را معین کنید و سپس شروع به نصب این لامپ ها نمایید.
به طور کلی از لامپ هالوژن ها در هر محیطی که قصد دارین دکوراسیون آنجا را زیباتر کنید و نورپردازی فوق العاده ای به آنجا ببخشید می توانید استفاده کنید. از آنجا که این لامپ ها بدون ایجاد روشنایی بیش از حد می توانند نوردهی فوق العاده ای داشته باشند و منطقه بزرگی را روشن نمایند پس جای نگرانی نیست که مبادا در صورت استفاده از این لامپ ها در یک محیط خاص، روشنایی لازمه را برایش به ارمغان نیاورید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نصب چراغ های هالوژن در سقف، فاصله استاندارد آن ها از یکدیگر و خرید بهترین هالوژن سقفی با ما در گروه روشان الکتریک در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه