0 سبد خرید
فروش عمده قطعات لامپ ال ای دی

لامپ ال ای دی که مخفف «دیود ساطع کننده نور» است، یکی از کم مصرف‌ترین لامپ‌ها هستند که در مقایسه با لامپ‌های رشته‌ای حدود ۹۰ درصد کارایی بیشتری دارند. مزایای استفاده از لامپ ال ای دی باعث افزایش کاربری انواع مختلف این محصولات شده که در نهایت مصرف کننده را به دلیل صرفه جویی در هزینه تهیه این محصولات روشنایی به سمت خرید عمده قطعات لامپ ال ای دی هدایت می‌کند. ما در این مطلب قصد داریم مزایای استفاده از لامپ ال ای دی و قیمت فروش عمده آنها را در اصفهان با یکدیگر بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

قیمت فروش عمده قطعات لامپ ال ای دی

قیمت فروش عمده قطعات لامپ ال ای دی مانند هر محصول دیگری از قیمت خرده فروشی کمتر است، اما عوامل فراوانی در تعیین قیمت قطعات لامپ ال ای دی تاثیر می‌گذارند.

  • کارخانه تولید کننده
  • قیمت خریدار و توزیع کننده اصلی
  • نوع و مدل لامپ ال ای دی
  • اندازه لامپ ال ای دی
  • چیپ لامپ ال ای دی
  • ولتاژ لامپ

برای خرید عمده قطعات لامپ ال ای دی با ما در گروه روشان الکتریک همراه باشید. کارشناسان ما شما را برای خرید قطعه مورد نظر راهنمایی می کنند.

قیمت فروش عمده قطعات لامپ ال ای دی 

فروش عمده قطعات لامپ ال ای دی اصفهان

شرکت روشان الکتریک به عنوان نمایندگی لامپ ال ای دی یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین فروشندگان قطعات لامپ ال ای دی در ایران است که محصولات منحصر به فرد آن در فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر این شرکت به فروش می‌رسند. انواع قطعات لامپ ال ای دی، انواع مهتابی ال ای دی دیواری، لامپ‌های حبابی و لامپ‌های استوانه‌ای، شمعی، هالوژنی و چندین نوع لامپ ال ای دی دیگر توسط روشان الکتریک در بازار عرضه می‌گردد. برای کسب اطلاع از قیمت عمده قطعات لامپ ال ای دی اصفهان و نحوه ثبت سفارش با متخصصان روشان الکتریک تماس حاصل فرمایید.

مزایای استفاده از لامپ ال ای دی کدام است؟

طول عمر
لامپ ال ای دی در بین لامپ‌های دیگر از طول عمر بیشتری برخوردار است. برخی آزمایشات نشان می‌دهد که یک لامپ ال ای دی حداقل ۵۰ هزارساعت کار می‌کند. بسته به نوع استفاده، بیشترین طول عمر یک لامپ ۱۰۰ هزار ساعت است. برخی دیگر نیز می‌توانند تا ۷۵ هزار ساعت کار کنند. اما لامپ‌های رشته‌ای تا ۲ هزار ساعت برای شما کار می‌کنند. اگر لامپ شما اغلب روشن و خاموش شود، ممکن است عمر کوتاه‌تری داشته باشد، اما این موضوع در مورد لامپ ال ای دی صدق نمی‌کند.

مصرف انرژی بسیار کم
لامپ ال ای دی علاوه بر طول عمر زیاد از نظر انرژی نیز کم مصرف است. این یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاری برای تهیه لامپ ال ای دی همین موضوع است. مطالعات نشان می‌دهد که لامپ ال ای دی ۸۰ درصد از لامپ رشته‌ای کم مصرف‌تر است.

تولید گرمای کمتر
یک ویژگی خوب لامپ‌های ال ای دی این است که ۸۰٪ نور و فقط ۲۰٪ گرما تولید می‌کنند. از طرف دیگر، هالوژن‌ها آنقدر داغ می‌شوند که اگر بخواهید آنها را جابه‌جا و لمس کنید، دست شما را می‌سوزاند. لامپ‌های رشته‌ای نیز می‌توانند بسیار داغ شوند، اما میزان گرمای آنها به اندازه هالوژن‌ها نیست.

فروش عمده قطعات لامپ ال ای دی اصفهان 

رنگ
ال ای د‌ی‌ها را می‌توان در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها از جمله سفید، زرد، سبز و قرمز تهیه کرد. ال ای دی‌ها یک فناوری فوق العاده مفید هستند و دسترسی به رنگ‌های مختلف آنها باعث شده است که اولین انتخاب سازندگان و معماران املاک مسکونی و تجاری، اپراتورهای تاسیسات و کارشناسان روشنایی این محصولات روشنایی باشند.

دسترسی راحت
با افزایش استفاده از فناوری مدرن، دسترسی به لامپ‌های ال ای دی بسیار آسان‌تر شده است. با توجه به مزایای بی‌اندازه لامپ‌های ال ای دی و محبوبیت این نوع از محصولات روشنایی، دسترسی به آنها راحتر و خرید آنها آسان‌تر از قبل شده است. لامپ ال ای دی برای کاربردهایی که در آن لامپ‌ها باید به مدت طولانی روشن بمانند، مانند روشنایی صفحه نمایش، روشنایی کابینت و روشنایی ایوان و موارد دیگر گزینه‌ای ایده آل هستند. طول عمر بالای لامپ‌های ال ای دی باعث شده است این محصولات برای استفاده در شرایطی که دسترسی به تعمیر و نگهداری محدود است مورد استفاده قرار بگیرند. به دلیل این میزان از محبوبیت بسیاری از فروشگاه‌های محصولات روشنایی قطعات لامپ ال ای دی را با قیمت عمده به فروش می‌رسانند.

کاربرد فراوان
از لامپ‌های ال ای دی می‌توان در هر مکانی استفاده کرد: از میادین ورزشی گرفته تا کارخانه‌ها و فضاهای صنعتی و ساختمان‌های مسکونی و تجاری. لامپ ال ای دی بسیار ایمن هستند و به دلیل تولید گرمای بسیار ناچیز در پروژه‌های مختلف روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای اطلاع از قیمت دقیق قطعات لامپ ال ای دی و خرید بهترین قطعات با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا شما را برای خریدی مطمئن و ارزان راهنمایی کنیم.

 

نوشتن دیدگاه