0 سبد خرید
خبرنامه
جدیدترین‌ محصولات روشان الکتریک باخبر شوید!

بهترین برند لامپ ال ای دی

امروزه لامپ های ال ای دی یکی از گزینه های اصلی برای روشنایی هستند. این لامپ ها در انواع گوناگونی با برندهای متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند از این رو خرید لامپ ال ای دی با کیفیت کاری گیج کننده است که در این مطلب به مزایای بهترین برند لامپ ال ای دی اشاره می شود. لامپ ال ای دی یعنی دیودی که نور را ساطح می کند، این لامپ در دو رنگ سفید و زرد (مهتابی و زرد) در بازار موجود هستند و هر فرد با توجه به سلیقه فردی و کاربرد، رنگ مناسب را انتخاب می کنند. لامپ های ال دی در انواع حبابی، شمعی و اشکی، هالوژنی، فیلامنتی، قارچی، نواری و ریسه ای، وال واشر، مهتابی، پنل سقفی و ... تولید می شوند. بهترین برندها باید تمام مدل های لامپ ال ای دی را تولید کند تا مصرف کننده با توجه به نیاز و کاربرد مدل مناسب را خرید کرد. شرکت های تولید کننده بسیاری وجود دارند که این لامپ ها را با کیفیتی بالا به بازار وارد می کنند، البته لامپ ال ای دی را با توجه به تکنولوژی ساخت نیز می توان دسته بندی کرد که به طور کلی با 3 تکنولوژی پاور، اس ام دی و چیپ روی برد تولید می شوند. مراحل تولید هر یک از این روش ها متفاوت است و هر برند با توجه به تخصص خاص خود با یکی از 3 روش بالا لامپ ال ای دی را تولید می کنند.

بهترین برند لامپ ال ای دی 

ویژگی های بهترین برند تولید کننده لامپ ال ای دی

همانطور که گفته شد لامپ ال ای دی در انواع گوناگونی تولید می شود که برای تهیه بهترین برند تولید کننده باید به ویژگی های زیر توجه کرد.

 • نوردهی لامپ: مهم ترین مورد که در هنگام خرید باید به آن دقت کرد مقدار روشنایی است. این میزان را بر اساس شار نوری یا لومن اندازه گیری می کنند و اغلب لومن لامپ روی بسته بندی آن نوشته شده است. بهترین مارک های لامپ ال ای دی نسبت لومن بر وات را رعایت میکنند تا میزان روشنایی لامپ در بیشترین حالت باشد. البته میزان روشنایی در هر برند لامپ ال ای دی متفاوت است.
 • شاخص سی آر آی: این مورد برای بررسی کیفیت نور مورد توجه است و هر چه این میزان بیشتر باشد کیفیت لامپ نیز بیشتر می شود.
 • ضمانت: هر لامپ ال ای دی با توجه به شرکت تولید کننده آن مدتی ضمانت دارد که در صورت هرگونه مشکل شرکت پاسخ گو است. برخی از این شرکت ها مدت ضمانت یک تا دو ساله دارند. بهترین برندها مدت ضمانت بیشتری را برای محصول خود در نظر می گیرند زیرا از کیفیت آن اطمینان بیشتری دارند.
 • قیمت: یکی از نکات مهم برای تهیه بهترین برند لامپ ال ای دی قیمت آن است که با توجه به توان و شرکت تولید کننده کاملا متغیر است. دقت کنید که قیمت بالا نشان از کیفیت صد درصدی محصول نیست.

ویژگی های بهترین برند تولید کننده لامپ ال ای دی 

ویژگی لامپ های ال ای دی

بهترین برند لامپ ال ای دی باید مزایای زیر را برای شما به همراه داشته باشد:

 • مصرف انرژی کم
 • عدم وجود جیوه
 • طول عمر بالا
 • نوردهی ثابت
 • ایجاد حرارت بسیار کم
 • حساسیت بسیار پایین نسبت به نوسانات ولتاژ
 • تنوع رنگ
 • مقرون به صرفه
 • و ...

 ویژگی لامپ های ال ای دی

روشان الکتریک بهترین برند لامپ ال ای دی

روشان الکتریک یکی از برندهای معتبر است که با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های روز دنیا و خبره ترین مهندس ها انواع لامپ های ال ای دی بی نقص را تولید می کند. این برند از مواد اولیه با کیفیتی استفاده می کند از این رو لامپ ال ای دی با نور بی نظیری به بازار عرضه می شود. علاوه بر این روشان الکتریک برای محصولات خود خدمات پس از فروشی در نظر گرفته که برای مصرف کنندگان بسیارحائز اهمیت است.

بهترین مارک های لامپ ال ای دی

اگر شما هم قصد خرید لامپ های ال ای دی از بهترین مارک های موجود در بازار را دارید، کافی است با ما در روشان الکتریک همراه باشید. کارشناسان ما در نمایندگی لامپ ال ای دی روشان به شما کمک می کنند تا بهترین مارک را پیدا و خریدی ایمن و ارزان را تجربه کنید.