0 سبد خرید
مقایسه نوردهی لامپ ها

در گذشته های دور، افراد از آتش و نور خورشید به عنوان روشنایی، استفاده می کردند اما با ورود علم و تکنولوژی در زندگی شان از انواع لامپ ها برای روشنایی و زینت دادن به خانه هایشان استفاده می کنند.
با پیشرفت تکنولوژی مهندسان ماهری وارد صنعت تولید لامپ ها شده اند؛ مهندسان سخت کوشی که در این عرصه فعالیت می کنند توانسته اند تا به امروز، لامپ هایی تولید کنند که از نظر زیبایی و کارایی حرف اول را در صنعت نور پردازی می زنند.
افراد در هنگام خریداری این محصول به نکات فراوانی توجه می کنند. اگر دوست دارید که در فضایی روشن و آرامش بخش فعالیت های خود را شروع و تمام کنید، هرگز مطالعه این مقاله را که در مورد مقایسه نوردهی لامپ هاست رااز دست ندهید.

میزان نور لامپ ال ای دی

یکی از جذاب ترین و مدرن ترین لامپ هایی که در بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است انواع لامپ ال ای دی می باشد. انواع این لامپ بر حسب این که دارای چه ابعاد و ولتاژی باشند از نوردهی متفاوتی برخوردار هستند. به همین خاطر افراد بر حسب متراژ ساختمان شان، اقدام به خریداری این محصول می کنند.
میزان نور پردازی کم ترین ولتاژ لامپ های ال ای دی خیلی بیشتر از بالا ترین ولتاژ لامپ های رشته ای و کم مصرف می باشد؛ همین علل سبب شده تولید کنندگان این لامپ اشتیاق مضاعفی برای تولید طرح های دیگر این محصول داشته باشند.

میزان نور لامپ ال ای دی 

دلایل بسیاری سبب شده این نوع لامپ در بین افراد جامعه محبوب و از رقبایش در عرصه ی تولید پیشی بگیرد. یکی از این دلایل که می توان گفت مهم ترین دلیل نیز محسوب می شود، نور پردازی بالا و کم مصرف بودنش است.
این محصول به دلیل این که به خوبی نور را در فضای کل ساختمان پخش می کند، مشتریان بسیاری را به سمت خود می کشاند. هم چنین به دلیل این که در ساختارش هیچ گونه ماده ی شیمیایی ندارد اگر ترک بردارد یا بشکند، محیط را آلوده نمی کند. در نتیجه فرد می تواند بدون هیچ ترسی از بیمار شدن به جمع کردن آن بپردازد.
این محصول درجه یک به علت این که دارای نوردهی بسیار بالایی می باشد برای تمام ساختمان ها چه ساختمان های مسکونی و چه ساختمان های اداری-تجاری مناسب است. ویژگی و مشخصات ویژه این محصول فقط برای سازندگان و فروشندگانش نفع ندارد؛ بلکه برای خریدارانش نیز سود بالایی به ارمغان می آورد.
میزان نوردهی لامپ ال ای دی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین معیار ها و مشخصات که سبب ایجاد نوردهی بالا این محصول می شود می توان به مواد تشکیل دهنده لامپ ها اشاره کرد. تولید کننده باید حتما به این معیار توجه ویژه داشته باشد؛ زیرا کوچک ترین ناخالصی در مواد اولیه موجب اختلال در کارایی محصولات تولیدی می شود.

نوردهی مهتابی 

نوردهی مهتابی

یکی از ابزار و وسائل روشنایی که در کنار انواع لامپ ها مورد استفاده قرار می گیرد، مدل های مختلف مهتابی است. مهتابی ها نیز مانند دیگر ابزار ها در تنوع رنگ، شکل، سایز، قیمت، اندازه و... وجود دارند. هر کدام از این ابزار آلات نوردهی مختص به خود را دارند. به همین دلیل مشتریان نمی توانند از یک نوع آن، در تمام ساختمان هایشان استفاده کنند.
نوردهی مهتابی کم تر از لامپ است؛ با این حال زیبایی و کارایی بالایی در ساختمان ها دارند. هر گاه افراد قصد داشتند از این وسیله ی زیبا در ساختمان هایشان استفاده کنند، می توانند در کنار این محصول یک لامپ با ولتاژ کم خریداری کنند. بدین ترتیب نورپردازی زیبایی در فضای کار یا خانه شان به وجود بیاید. با این که نوردهی انواع مهتابی ها کم می باشد، هنوز هم با گذشت این همه سال از زمان تولیدش، مشتریان زیادی را به خود جلب می کند زیرا برای نوردهی در ساختمان های کوچک بسیار مناسب است.
هر گاه قصد داشتید این محصول را به عنوان وسیله روشنایی در ساختمان تان استفاده کنید، باید نکات زیادی را مد نظر بگیرید تا مهتابی ای با نوردهی متناسب برای ساختمان تان انتخاب و خریداری کنید. یکی از این نکات، اصل بودن مهتابی است زیرا در بازار مهتابی های فیک زیادی به فروش می رسد که اگر آن را خریداری کنید، موجب می شود در بازه زمانی کوتاهی مجبور به خریداری مهتابی دیگری شوید.
برای خرید بهترین لامپ های روشنایی کافی است سری به سایت ما بزنید. متخصصان ما در گروه روشان الکتریک به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

نوشتن دیدگاه