0 سبد خرید
انواع لامپ ال ای دی سقفی

یکی از تحولاتی که در صنعت تولید لامپ رخ داد و برای تولید کنندگان سود بالایی به ارمغان آورد؛ تولید انواع لامپ ال ای دی سقفی می باشد. این نوع لامپ، از دیگر لامپ های موجود در بازار بهتر می باشد؛ به این خاطر در بازه زمانی کوتاهی بازخورد بالایی از سوی مصرف کنندگان به خود جلب کرده است. روشنایی در هر ساختمان حرف اول را می زند، به همین خاطر تولید کنندگان به تولید لامپ های ال ای دی روی آوردند تا خرید لامپ ها را برای افراد آسان کنند. اگر دوست دارید همیشه در فضایی روشن با نوری یکسان فعالیت داشته باشید؛ پیشنهاد ما به شما، لامپ های ال ای دی سقفی است. در این مقاله در مورد برترین لامپ های ال ای دی که تا به امروز توسط بهترین شرکت ها تولید شده است صحبت شده، که مطالعه آن کمک فراوانی به شما می کند تا خریدی به صرفه داشته باشید. پس تا پایان این مقاله با تیم محتوای روشان الکتریک همراه باشید. 

 

 انواع لامپ ال ای دی سقفی

انواع لامپ ال ای دی سقفی بر اساس فناوری

اولین لامپ ها توسط دو مخترع کانادایی تولید شدند. اما لامپ هایی که به وسیله ی این دو مخنرع تولید شد دارای نقص بسیاری بود، به همین دلیل با گذشت زمان دانشمندان و محققان بسیاری در این زمینه مشغول به تحقیق و آزمایش شدند، تا بتوانند محصولی با کارایی و عملکرد بالا تولید و در بازار به فروش برسانند. از لامپ هایی که در بازار به فروش می رسد؛ می توان لامپ های رشته ای، کم مصرف و ال ای دی را نام برد. از بین این سه دسته لامپ های ال ای دی کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده اند؛ زیرا دارای سیستم و تکنولوژی به روز تری هستند و هم چنین مصرف انرژی آن ها از لامپ های کم مصرف نیز پایین تر است. این محصول درجه یک از نظر فناوری به انواع مختلفی دسته بندی می شود؛ یکی از انواع این لامپ، لامپ های ال ای دی مادون قرمز می باشد. این محصول به دلایل زیادی پس از گذراندن بازه زمانی کوتاهی دیگر مورد پسند مصرف کنندگان قرار نگرفت؛ زیرا با پیشرفت در فناوری، لامپ هایی تولید شد که دارای ساختار مشابه اما با کارایی و کیفیت بالا تر در بازار ارائه شد.
لامپ ال ای دی دیگری که توسط یکی از دانشمندان توانمند و سخت کوش تولید شده است، ال ای دی با نور مرئی می باشد. این نوع محصول از ساختار و رنگی شبیه به لامپ ال ای دی مادون قرمز برخوردار است، اما دارای کارکردی متفاوت است. همین علت سبب شده که تا به امروز کابرد وسیعی در صنعت های مختلف داشته باشد. روز به روز با استفاده از فناوری های مختلف لامپ های زیادی تولید شد، اما همه ی آن ها در یک وجه، مشترک بودند که آن هم کارایی پایین شان بود. با این حال دانشمندان و محققان دل سرد نشدند و به تولید محصولات پیشرفته تری پرداختند؛ بعد از گذر زمان طولانی توانستند با به کارگیری از فناوری مواد، لامپ های ال ای دی آبی و سفید را تولید کنند. این محصولات از نظر ساختار و کیفیت ممتاز بودند، به همین دلیل در دنیای امروز نیز از آن ها استفاده فراوانی می شود.

انواع لامپ ال ای دی سقفی بر اساس فناوری

برند های برتر لامپ ال ای دی سقفی در بازار

شرکت های تولیدی بسیاری در زمینه ی تولید و فروش این محصول فعالیت می کنند، اما فقط برخی از شرکت ها که با کمک نیروی انسانی کارآمد و مختصص و با استفاده از متریال مرغوب و تجهیزات پیشرفته این محصولات را تولید می کنند؛ پیشرفت چشمگیری در این عرصه کسب کردند. محصولات این گونه از شرکت ها جزء برند های مطرح و معتبر این محصول در بازار می باشد. از برند های برتر ایرانی این محصول که هم اجناس اصل و هم فیکش در بازار موجود است؛ برند افرا تاب و پارس شعاع می باشد. هر گاه قصد داشتید، هر کدام از این دو برند را خریداری کنید؛ قبل از خرید در بازار، به جست و جو فروشندگان معتبر بپردازید. این کار سبب می شود به جای این که مبلغ بالایی برای خریداری محصولات فیک و بی ارزش بدهید؛ کالایی با، کیفیت بالا خریداری و استفاده کنید. هم چنین لامپ های ال ای دی زیادی در بازار موجود است؛ که دارای برند های خارجی می باشد، که بهتر است برند های ایرانی که دارای گرانتی طولانی مدت هستند را خریداری کنید. بدین ترتیب هم لامپ ها درجه یک خریداری می کنید و هم این که از تولید ملی حمایت کرده اید.

شما عزیزان می توانید برای خرید انواع لامپ ال ای دی سقفی با گروه روشان الکتریک در ارتباط باشید. ما شریط دریافت مشاوره رایگان را نیز قبل از خرید برای شما فراهم کرده ایم تا خریدی مطمئن داشته باشید. 

نوشتن دیدگاه