0 سبد خرید
بهترین لامپ ال ای دی ساخت ایران

با افزایش تقاضای لامپ ال ای دی در ایران، کارخانه‌های تولید محصولات روشنایی تولید لامپ‌های رشته‌ای را کاهش داده‌اند و به تولید لامپ ال ای دی رو آورده‌اند. لامپ ال ای دی از لامپ‌های کم مصرف به شمار می‌رود که علاوه بر کاهش هزینه قبض برق همان میزان نور لامپ‌های معمولی را تولید می‌کند. به همین منظور تولید لامپ ال ای دی در ایران بسیار رقابتی شده است و کارخانه‌های فراوانی برای تولید بهترین لامپ ال ای دی از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات ساخت این نوع لامپ استفاده می‌کنند. از میان بهترین لامپ‌های تولید شده در ایران می‌توان به لامپ ال ای دی ساخت روشان الکتریک اشاره کرد که علاوه بر بهره‌مندی از مدرن‌ترین فناوری روز دنیا، محصولات نهایی خود را کنترل کیفی کرده و پس از تأیید سلامت کالا آنها را به بازار عرضه می‌کند.

روشان الکتریک ارائه دهنده بهترین لامپ ال ای دی در ایران

لامپ مهتابی ال ای دی کاربردهای فراوانی در مصارف خانگی و صنعتی دارد و لیست کاربردهای این لامپ کم مصرف هر سال در حال افزایش است. توسعه سریع فناوری ال ای دی منجر به افزایش در دسترس بودن محصول، بهبود کارایی تولید و کاهش قیمت شده است. روشان الکتریک با تیمی از متخصصان فنی و بهره‌مندی از تجهیزات روز دنیا توانسته است بهترین لامپ ال ای دی در ایران را تولید کند. لامپ ال ای دی تولید شده در روشان الکتریک کارایی بسیار بالایی دارد و به طور فزاینده‌ای در ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی و همچنین در روشنایی پارکینگ‌ها، راهروها و سایر فضاهای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که لامپ‌های ال ای دی کوچک هستند و نورشان جهت دار است، برای روشنایی فضاهای تنگ مانند زیر کابینت‌ها و میزهای مطالعه ایده آل هستند. همچنین تنوع در رنگ نور لامپ ال ای دی به شما کمک می‌کند در نورپردازی فضای مورد نظرتان خلاقانه عمل کنید

روشان الکتریک ارائه دهنده بهترین لامپ ال ای دی در ایران 

بررسی تخصصی لامپ ال ای دی روشان الکتریک

هنگام بررسی تخصصی لامپ‌های ال ای دی‌ باید دو مشخصه را مد نظر قرار دهیم. این دو مشخصه عبارت هستند از لومِن و شناسه نمود رنگ.

تعداد لومن‌ها به میزان خروجی نور (روشنایی) اشاره دارد و شناسه نمود رنگ که با نام اختصاری CRI نیز شناخته می‌شود، کیفیت نور را در مقایسه با یک مرجع آشنا مانند نور روز توصیف می‌کند. بهترین لامپ‌های ال ای دی تولید شده با برند روشان الکتریک دارای تعداد لومن بالا و CRI حداقل 90 هستند. این مشخصه‌ها به ما اطمینان می‌دهند هنگامی که لامپ ال ای دی جدید را نصب کنیم، می‌توانیم از لامپ کم مصرف و تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری لذت ببریم.

بررسی تخصصی لامپ ال ای دی روشان الکتریک 

ویژگی های محصولات برند روشان الکتریک

روشان الکتریک یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات روشنایی در ایران است. از ویژگی‌های محصولات برند روشان الکتریک، به طور خاص لامپ ال ای دی تولید شده توسط این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طول عمر بالا: طول عمر بهترین لامپ ال ای دی برند روشان الکتریک ۵۰ هزار ساعت است که به طور قابل توجهی بیشتر از لامپ‌های رشته‌ای است. این موضوع باعث می‌شود تعداد تعویض لامپ‌های ال ای دی تا حد زیادی کاهش پیدا کند. همچنین لامپ‌های ال دی بهترین گزینه برای مکان‌هایی هستند که دسترسی به آنها دشوار است، مانند سقف‌های بلند و راه پله‌ها.

کم مصرف: ال ای دی‌های تولید شده توسط روشان الکتریک بسیار کم مصرف هستند و حدود شش برابر انرژی کمتری نسبت به لامپ‌های رشته‌ای مصرف می‌کنند. این موضوع به معنی صرفه جویی قابل توجه در قبض برق شما خواهد بود. جالب است که بدانید در کشورهای پیشرفته که کاهش مصرف برق اهمیت ویژه‌ای دارد، دولت‌ها مردم را به تهیه لامپ‌های ال ای دی تشویق می‌کنند.

ایمنی بالا: لامپ‌های فلورسنت و رشته ای، بیشترین درصد کل انرژی را به گرما تبدیل می‌کنند و انتشار گرما اولین و مهمترین خطر در میان انواع لامپ‌ها به غیر از لامپ ال ای دی تولید شده توسط روشان الکتریک است. لامپ ال ای دی گرمای بسیار ناچیزی تولید می‌کند که همین موضوع باعث جلوگیری از آتش‌سوزی و همچنین سوختن دست به هنگام تعویض لامپ می‌شود.

فاقد اجزای سمی: در حالی که سایر محصولات روشنایی نظیر فلورسنت حاوی برخی مواد سمی مانند جیوه هستند، ال ای دی‌ها از هیچ ماده سمی تولید نمی‌شوند در نتیجه در صورت آسیب به لامپ هیچ خطری سلامتی انسان را تهدید نخواهد کرد.

برای خرید بهترین لامپ ال ای دی ساخت ایران کافی است با ما در روشان الکتریک، بزرگ ترین کارخانه تولید لامپ کم مصرف همراه باشید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا با توجه به نیاز خود، مناسب ترین لامپ را خریداری کنید و ضمن صرفه جویی در هزینه برق مصرفی، از تولید باکیفیت ملی هم حمایت نمایید.

بزرگترین تولید کننده لامپ در ایران

روشان الکتریک به به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لامپ در ایران در حال فعالیت است که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب روانه بازار مصرف می کند. شما عزیزان می توانید برای خرید از روشان الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انوع لامپ از طریق سایت این مجموعه اقدام نمایید و  محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. خرید اینترنتی یکی از بهترین راه های تهیه مایحتاج افراد در این روزهاست که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، امکان کسب اطلاعات تخصصی درباره محصول را نیز برای مشتریان فراهم می کند. در صورت نیاز به مشاوره درباره خرید انواع لامپ با کارشناسان فروش روشان در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه